• İstanbul Avp. Merkez
    0(212)610 20 90
  • İstanbul And. Merkez
    0(216) 641 16 15

Altus Soğuk Hava Servisi

Altus servisinde Güvenilir Tek İsim

 

            Altus servisler her evde yer almakta olup, kullanış açısından rahat olması ile kendine yer bulmuştur. Altuslar uzun süreli kullanılacak ise belirli periyodik aralıkta bakımlarının yapılması gerekir. Çünkü zaman içerisinde eskime olacağı gibi veya düzensiz bir kullanım olduğundan dolayı, ürünlerde bir arıza meydana gelebilir. Firmamız Altus servisi konusunda uzmanlaşmış olmakla beraber, müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekteyiz.

            Altus ile ilgili her türlü konuda tam bir destek verilmekte ve arızalanan ürün ile ilgili sorunlar hemen giderilmektedir. Altus grubu içerisinde yer alan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünler herhangi bir arıza verdiği zaman firmamızla iletişime geçebilir ve sorunu belirttikten sonra tamirat süresini bekleyebilirsiniz. Firmamız Altus servisi olarak kurumsal hizmet vermekte ve hizmetini üst seviyede verebilmek için çalışma ilkelerini müşteri memnuniyeti olarak benimsemiştir.

             Çalışma ilkelerine bağlılık ve hizmet kalitesini her zaman yükselterek çalışması ile değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve servis konusunda her türlü teknik destek verilmiştir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler kaliteli bir biçimde teknik ekibimizce verilmektedir. Ekibimiz çalışma ilkelerine bağlılığın yanında, daima güvenilir ve büyük bir titizlik içerisinde görevini yürütmektedir. Kurumsal bünyemiz içerisinde, teknik servis eğitimleri ve müşteri ilişkileri eğitimleri personelimize verilmekte ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

                Altus servisi olarak arıza gören ürünlerinizi bize bildirmenizden sonra en kısa süre içerisinde tamiratı gerçekleşmektedir. Ürün ne olursa olsun, müşteri ve ürün seçmeden her türlü işlem büyük bir titizlikle ve ciddiyetle yapılmaktadır. Çalışma misyonumuz işin tam ve güvenilir bir biçimde yapılmasına yönelik olarak benimsenmiştir. Evinizde bulunan Altuslarınızda herhangi bir hasar veya arıza meydana geldiğinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yâda ürünlerinizin bakımlarını yaptırmak istediğinizde kurumsal müşteri temsilcimizle irtibat kurabilir, arıza veya istediğiniz şeyi belirtebilirsiniz.

            Bundan sonraki süreç içerisinde teknik destek elamanlarımız sizinle iletişime geçerek konu hakkında bilgi alırlar ve ürünü incelemek için belirttiğiniz adrese gelirler. Teknik çalışanlarımızın Altus tamiratı konusunda bilgisi tam olmakla beraber, eğitimleri de yenilikçi bir anlayış çerçevesinde devam etmektedir. Firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte ve yeniliklerden anında haberdar olmaktadır. Bundan dolayı teknolojik Altus ürünleri profesyonel olarak tamir edebilmektedir.

                Teknik ekibimiz adresinize gelerek ürün üzerinde inceleme yapar. Eğer evinizde tamiratı yapılabilecek ise, orada müdahale edilir ve tamirat işlemi gerçekleştirilir. Ancak arıza büyük ise ve yerinde giderilemeyecekse o zaman Altusnız firmamıza getirilir ve burada ilgili arıza tespiti tekrar yapılır ve tamir edilmesi için işleme alınır. Bu süreçteki aşamalardan sizin de haberdar olabilmeniz için ilgili çalışma ekibimiz size gerekli olan bilgisi sunar.

             Daha sonra tamiratı biten ürünün size teslimatı yapılır ve evinizde tekrar test edilerek kullanmanıza bırakılır. Tamir işlemini gerçekleştirdiğimiz ürünün Altus servisi olarak 2 yıl boyunca garanti verebilmekteyiz. Herhangi bir arıza veya farklı bir şey ile karşılaştığınızda bizimle iletişime geçebilir ve arıza kaydı formu oluşturabilirsiniz. Her ürün tamir işleminden sonra 2 yıl boyunca firmamız tarafından garanti kapsamı içerisindedir.

                Altus servisi vermiş olduğu hizmetin yanında, ürünün kullanımı açısından da sizlere bilgiler sunmaktadır. Ürünün neden arıza verdiği veya yanlış kullanım sonucu oluşabilecek hataları size belirtmektedir. Bundan sonraki kullanımlarınıza bu şekilde dikkat edebilmektesiniz. Ayrıca firmamız ürünleri evinizden aldığından, tekrar belirttiğiniz adresinize kadar getirilmektedir. Bunun için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

             Altus servisi olarak tamirat işlemi biten her üründen ekonomik fiyat alınmakta olup, her üründe bu ekonomik fiyat politikası izlenmektedir. Kaliteli bir hizmetin yanında ekonomik bir fiyat birimimin yer alması sayesinde, ürünlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilir ve kullanabilirsiniz.

            Firmamız Altus servisi konusunda uzmanlık kazanmış ve gelecekten beri gelen tecrübesini en üst seviyelere taşımıştır. Bu sayede firmamız ismini duyurmayı başarmış ve kaliteli hizmetini ispatlamıştır. Günlük hayatın önemli bir yerini işgal eden Altusları uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız belirli aralıkta bakımlarını yaptırmalı ve herhangi bir arıza sonucunda teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın