Emko Kombi Servisi

Emko Kombi servis Bakımında Kaliteli Hizmet

            Emko Kombi konusu ciddiyet gerektiren bir iştir. Emko Kombi bir evde ısınma ve sıcak su gibi çok önemli işlere yarayan bir alettir. Periyodik olarak bakımının mutlaka yapılması gerekir. Bu bakımın yapılması ise uzmanlık ister. Biz birçok markada garantili bir servis hizmeti sağlamaktayız. Şirketimizin hizmet verdiği markları da inceleyebilirsiniz. Bu konuda gerekli ciddiyeti gösteren nadir firmalardan biriyiz.

            Eğitimli personelimiz ile kişilere güler yüzlü kaliteli hizmet sunmaktayız. Emko Kombinizin bakım zamanı geldiyse hemen aramanız yeterli. Müsait olduğunuz tarih ve saati bildirin, biz de servis durumuna göre gelelim ve yerinde bakımını yapalım. Genel olarak yerinde bakım yapıyoruz fakat bu konuyla ilgili bazı aksaklılar çıkabiliyor bunları da ancak servise götürerek halletmemiz gerekir. Servise götürürsek de yaklaşık 5 günlük bir süre içerisinde tamir edilmiş olur ve geri teslimatını yapmaktayız.

                Yukarıda da bahsedildiği gibi uzmanlık gerektiren bu işlem de kaliteli firma seçimi önemlidir. Emko Kombi servisi dışında petek bakımı ve temizliğini de yapmaktayız. Petek bakımı da idareli enerji harcamak adına çok büyük önem taşır. Emko Kombi Servis hizmetini veren firmamız, garantili bakım gerçekleştirir. Bakımdan sonraki arızalarda sorumluluk servisimize ait olacaktır. Bu sayede bize gönül rahatlığıyla Emko Kombinizi emanet edebilirsiniz. Emko Kombi Servis hizmetini Emko'a yakışır bir şekilde vermekteyiz. Memnun kalmadığınız sorun, görüş ve önerilerinizi mutlaka tarafımıza bildiriniz.

             Emko Kombi bakımı konusunda aşağıda ayrıntılı bilgileri vereceğiz. Ondan önce Emko Kombi bakımının ne kadar sürede bir gerçekleşmesi gerektiğini bilmek gereklidir. Emko Kombi hakkında hangi bakım şekli varsa her türlüsünü Emko Kombinize uyacağı takdirde uygulamaktayız. Bakımı yapılamayan Emko Kombi fazla enerji harcar ve bu da kabarık fatura ödemeniz anlamına gelir genel olarak istenmeyen bir durumdur. Emko Kombi bakımı ile ilgili firmamız gibi yetkili servisleri tercih etmeniz en doğrusudur. Emko Kombi monte edilirken mutlaka ısı yalıtımının sağlanması gerekir. Eğer Emko Kombi ev dışında duruyorsa mutlaka antifriz konulmalıdır.

             Donmaya karşı bu işlem gerçekleşir. Cihazda yanma hanesi mevcuttur ve bu yanma hanesi, fan gibi bölümleri mutlaka temizlenmesi gerekir. Radyatör temizliği de önem taşır ki zaten servisimiz bunu da en kaliteli şekilde gerçekleşmektedir. Belli bir zamandan sonra radyatörler tıkanır ve tıkanan radyatör kanalları da fazla enerji harcanmasına sebebiyet verir. Bu nedenle de ortam yeterince sınmaz. Biz bu hizmeti sağlarken önce cihazı alırken kaliteli ve iyi ısıtmaya sahip olmasını özellikle vurguluyoruz. Böylece Emko Kombi servis ihtiyacınız da sık sık gerçekleşmez. Emko Kombi bakımı yapılırken ateşleme ve çakmak ayarını da kendimiz bizzat yapmaktayız. Emko Kombi aynı zaman elektrikli bir alet olduğundan dolayı hassasiyet gerektirir. Personelimiz işe girmeden servisimizde belli bir süre eğitimden geçer ve o süreçten sonra işe başlar.

                 Emko Kombi servisi bakımı genellikle yerinde yapılır. Üst kapağı sökülür, arkadaki haznede bir kapak daha vardır o da yerinden çıkartılır. Burada sıcak su giriş çıkışları ve fanları kontrol edilir. Eğer temizlenmesi gerekiyorsa da temizlenir. Daha sonra fanın olduğu yerdeki hazne de yerinden sökülür. Altındaki hazne de yerinden çıkartılır. Burada filtre vardır ve filtrenin temizliği yapılmalıdır. Eğer gazı bittiyse de gaz dolumu mutlaka yapılmalıdır. Gaz dolumu yapılmadığı takdirde istenilen ısıtma gerçekleşmez. İçindeki tozlar ise tüm haznelerin kapağı çıkartıldıktan sonra vakumlu şekilde tozlar temizlenir.

            Bu sayede bakımın tamamı gerçekleşmiş olur. Bu işlemi buradaki anlatımda biraz basitleştirdik fakat Emko Kombide kaliteli hizmet almak istiyorsanız başvuracağınız yer mutlaka teknik servis olmalıdır. Firmamız yirmiye yakın markanın yetkili servisini gerçekleştirir. Sadece Emko Kombi değil diğer tüm beyaz eşyalar üzerine de Avrupa ve Asya yakasında hizmet verebilmekteyiz. Yılların tecrübesinin mevcut olduğu servis kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca web sitemiz üzerinden de Emko Kombi servisi ayrıntılı bilgi sahibi olabileceğiniz bir konuda her türlü desteğin sağlanması için hizmetinizde olacağı.

             Herhangi bir şekilde memnun kalmadığınız bir konu olursa bizlere mutlaka bilgi veriniz. Şu ana kadar kaliteden ödün vermeyen firmamız bundan sonra da kaliteden ödün vermeyecektir. Bundan dolayı da kalite konusunda rakiplerimize oranla her zaman zirvede kalmaya devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin de kaliteli servis sonrasında yüzlerinizi güldürmekteyiz. Herhangi bir beyaz eşyanız için hazırız.

 

Hizmet Verdiğimiz Semtler

İZMİR


ARA