immergas Kombi Servisi

immergas Kombi servis Bakımında Kaliteli Hizmet

            immergas Kombi konusu ciddiyet gerektiren bir iştir. immergas Kombi bir evde ısınma ve sıcak su gibi çok önemli işlere yarayan bir alettir. Periyodik olarak bakımının mutlaka yapılması gerekir. Bu bakımın yapılması ise uzmanlık ister. Biz birçok markada garantili bir servis hizmeti sağlamaktayız. Şirketimizin hizmet verdiği markları da inceleyebilirsiniz. Bu konuda gerekli ciddiyeti gösteren nadir firmalardan biriyiz.

            Eğitimli personelimiz ile kişilere güler yüzlü kaliteli hizmet sunmaktayız. immergas Kombinizin bakım zamanı geldiyse hemen aramanız yeterli. Müsait olduğunuz tarih ve saati bildirin, biz de servis durumuna göre gelelim ve yerinde bakımını yapalım. Genel olarak yerinde bakım yapıyoruz fakat bu konuyla ilgili bazı aksaklılar çıkabiliyor bunları da ancak servise götürerek halletmemiz gerekir. Servise götürürsek de yaklaşık 5 günlük bir süre içerisinde tamir edilmiş olur ve geri teslimatını yapmaktayız.

                Yukarıda da bahsedildiği gibi uzmanlık gerektiren bu işlem de kaliteli firma seçimi önemlidir. immergas Kombi servisi dışında petek bakımı ve temizliğini de yapmaktayız. Petek bakımı da idareli enerji harcamak adına çok büyük önem taşır. immergas Kombi Servis hizmetini veren firmamız, garantili bakım gerçekleştirir. Bakımdan sonraki arızalarda sorumluluk servisimize ait olacaktır. Bu sayede bize gönül rahatlığıyla immergas Kombinizi emanet edebilirsiniz. immergas Kombi Servis hizmetini immergas'a yakışır bir şekilde vermekteyiz. Memnun kalmadığınız sorun, görüş ve önerilerinizi mutlaka tarafımıza bildiriniz.

             immergas Kombi bakımı konusunda aşağıda ayrıntılı bilgileri vereceğiz. Ondan önce immergas Kombi bakımının ne kadar sürede bir gerçekleşmesi gerektiğini bilmek gereklidir. immergas Kombi hakkında hangi bakım şekli varsa her türlüsünü immergas Kombinize uyacağı takdirde uygulamaktayız. Bakımı yapılamayan immergas Kombi fazla enerji harcar ve bu da kabarık fatura ödemeniz anlamına gelir genel olarak istenmeyen bir durumdur. immergas Kombi bakımı ile ilgili firmamız gibi yetkili servisleri tercih etmeniz en doğrusudur. immergas Kombi monte edilirken mutlaka ısı yalıtımının sağlanması gerekir. Eğer immergas Kombi ev dışında duruyorsa mutlaka antifriz konulmalıdır.

             Donmaya karşı bu işlem gerçekleşir. Cihazda yanma hanesi mevcuttur ve bu yanma hanesi, fan gibi bölümleri mutlaka temizlenmesi gerekir. Radyatör temizliği de önem taşır ki zaten servisimiz bunu da en kaliteli şekilde gerçekleşmektedir. Belli bir zamandan sonra radyatörler tıkanır ve tıkanan radyatör kanalları da fazla enerji harcanmasına sebebiyet verir. Bu nedenle de ortam yeterince sınmaz. Biz bu hizmeti sağlarken önce cihazı alırken kaliteli ve iyi ısıtmaya sahip olmasını özellikle vurguluyoruz. Böylece immergas Kombi servis ihtiyacınız da sık sık gerçekleşmez. immergas Kombi bakımı yapılırken ateşleme ve çakmak ayarını da kendimiz bizzat yapmaktayız. immergas Kombi aynı zaman elektrikli bir alet olduğundan dolayı hassasiyet gerektirir. Personelimiz işe girmeden servisimizde belli bir süre eğitimden geçer ve o süreçten sonra işe başlar.

                 immergas Kombi servisi bakımı genellikle yerinde yapılır. Üst kapağı sökülür, arkadaki haznede bir kapak daha vardır o da yerinden çıkartılır. Burada sıcak su giriş çıkışları ve fanları kontrol edilir. Eğer temizlenmesi gerekiyorsa da temizlenir. Daha sonra fanın olduğu yerdeki hazne de yerinden sökülür. Altındaki hazne de yerinden çıkartılır. Burada filtre vardır ve filtrenin temizliği yapılmalıdır. Eğer gazı bittiyse de gaz dolumu mutlaka yapılmalıdır. Gaz dolumu yapılmadığı takdirde istenilen ısıtma gerçekleşmez. İçindeki tozlar ise tüm haznelerin kapağı çıkartıldıktan sonra vakumlu şekilde tozlar temizlenir.

            Bu sayede bakımın tamamı gerçekleşmiş olur. Bu işlemi buradaki anlatımda biraz basitleştirdik fakat immergas Kombide kaliteli hizmet almak istiyorsanız başvuracağınız yer mutlaka teknik servis olmalıdır. Firmamız yirmiye yakın markanın yetkili servisini gerçekleştirir. Sadece immergas Kombi değil diğer tüm beyaz eşyalar üzerine de Avrupa ve Asya yakasında hizmet verebilmekteyiz. Yılların tecrübesinin mevcut olduğu servis kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca web sitemiz üzerinden de immergas Kombi servisi ayrıntılı bilgi sahibi olabileceğiniz bir konuda her türlü desteğin sağlanması için hizmetinizde olacağı.

             Herhangi bir şekilde memnun kalmadığınız bir konu olursa bizlere mutlaka bilgi veriniz. Şu ana kadar kaliteden ödün vermeyen firmamız bundan sonra da kaliteden ödün vermeyecektir. Bundan dolayı da kalite konusunda rakiplerimize oranla her zaman zirvede kalmaya devam edeceğiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin de kaliteli servis sonrasında yüzlerinizi güldürmekteyiz. Herhangi bir beyaz eşyanız için hazırız.

 

Hizmet Verdiğimiz Semtler

İZMİR


ARA