• İstanbul Avp. Merkez
    0(212)610 20 90
  • İstanbul And. Merkez
    0(216) 641 16 15

Klima Servisi

Klima Servisinde Kaliteli Seçim

 

             Klimanın mekanizmasına gerçekleşecek müdahale oldukça titizlik isteyen bir konudur. Bundan dolayı bakımının periyodik olarak bakımının yapılması çok önemlidir. Bakımının yapılması uygulaması genel olarak teknik yetkili servis hizmeti sağlayan firmalardan hizmet alınarak yapılması gerekir. Bu uygulamaların hizmetini veren bir firma olarak biz teknik servis alanında birçok marka üzerinde hizmet vermekteyiz.  Klimanıza en az sizin kadar önem veren ekibimiz yerinde müdahaleler yapar.

            Bu konuda uzman olan ekip tarafından bu uygulamalar gerçekleşir ve servis sonrasında da ürününüze garanti veren firmalardan biri olduğumuzu da belirtiriz. Servis bakım ve arıza müdahalesi sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorunda hemen müdahale edebiliyoruz. Yerinde tamir ve bakım onarımı yaptığımız gibi, eğer arıza büyükse servise götürüyoruz, sonrasında evinize gelip monte ediyoruz. Bu işlem maksimum iki gün sürüyor. Birçok marka için hizmet verdiğimiz gibi, ayrıca    Klima Servisi hizmetini de sağlamaktayız, bu sayede  Klima servisinden faydalanırken ayrıca kombiniz de rutin bakımını yaptırma şansınız vardır.

            Sitemizde inceleyeceğiniz üzere belli markaların kombi servis hizmetini de sağlamaktayız.  Klima ile ilgili marka seçeneğimiz fazla dilerseniz siteden inceleme imkânı bulabilirsiniz.    Klima Servis Hizmeti sonrasında oluşacak probleme karşı garantiyi firmamız tarafından sağlamaktayız. Ayrıca yedek parça temini ve garanti dışında kalan arızları da uygun fiyata tamir edebilmekteyiz. İstanbul için her yerden bize telefon ile ulaşmanız mümkün.

                Önceden müsait olduğunuz gün ve saati bildirirsiniz ve ekibimiz o belirtilen gün ve saatte orda olur. Böylece zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Periyodik bakım işlemleri genellikle iki saatten fazla sürmez. Bu nedenle çok fazla zaman harcamamış olursunuz. Ayrıca da  Klimanızın periyodik bakımının gerçekleştirilmesi sağlık açısından oldukça önem taşımaktadır. Bu sayede  Klimanız ile ilgili sorunu, henüz başlamadan başından halletmiş olabilirsiniz. Birçok bakteriyel hastalığa karşı korunmanızı, hatta öldürücü mikropları da engellemiş olabilirsiniz.

             Klima eğer bakımı doğru zamanda yapılıyorsa, temiz bir hava solumanızı sağlar. Sağlık açısından önemli olduğu kadar  Klimanızın ömrü için de çok önemlidir.  Klimanızın uzun ömürlü olması için bakım yapılması çok önemlidir. En mühim zamanlarda arızalanmasının önlemini yapılan bu bakımlarla almış olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüksek ölçüde enerji tasarrufu ve daha fazla verim sağlar. İnsan sağlığı için  Klima bakımı çok önemlidir ve gözle görülmeyecek kadar küçük olan tozlar, zamanda iç ünite üzerine yapışır ve reçine gibi bir hal alır bu da birçok hastalığa sebebiyet verir ve enerji kullanımını da arttırır.

             Ölümcül hastalıklara sebep olan bakterilerin vücudumuza girerek, yüksek ateş hatta ölüme sebebiyet verdiğini yaşanan örneklerden de görebilmekteyiz. Bu nedenle periyodik bakımı teknik servisler tarafından mutlaka yapılmalıdır. Ayrıca bakımı yapılmayan  Klimaların yapılan araştırmaya göre enerji sarfiyatının %50'ye kadar arttırdığı belirlenmiştir.    Klima Servisi sayesinde bu bakımı uzman ekibimize yaptırabilirsiniz. Bu hizmeti almanız için büyük zaman ayırmanıza da gerek kalmaz.    Klima Servis hizmeti sayesinde bizi arayıp adresi bildirmeniz ve müsait olduğunuz saati belirtmeniz yeterlidir.  Klimanızın periyodik bakımını yaptırarak hem sağlığınızı korumuş olursunuz hem de daha büyük arızaların önüne geçmiş olabilirsiniz. Özellikle kış ve yaz ayları geçişlerinde mutlaka bakımdan geçmesi gerekir.

                Öncelikle  Klimanın dış ünite ve iç ünite yüksek gerilim ve voltaj ölçümü yapılmalıdır. Bu voltaj ölçümünü akım değerlerini tespit ederek uzman ekibimiz gerçekleştirilir. Hem çalışırken hem de kapalı konumdayken genel olarak bu testler gerçekleştirir. Ayrıca basınç ölçümlerinin de yapılması gerekir. Bu işlemleri ekibimiz evinizde yapmaktadır.

             Filtrelerin genel olarak temizliği yapılır ve iç ünitenin genel kontrolü yapılır. Termostat ve boru hatlarının kontrolü sağlanır gerekiyorsa değişimi gerçekleşir. Bu değişimler cihaz garanti kapsamında olursa ücretsiz yapılabilir.  Boru hattında en çok karşılaşılan nokta kırık olmasıdır.    Klima Servisi hizmetini istediğiniz ve belirttiğiniz gün ya da saatte gerçekleştirmekteyiz.

               Klima servis Hizmeti dışında aynı zamanda birçok farklı markanın da bakımını yapabilmekteyiz.  Klima ile ilgili yukarıda bahsettiğimiz periyodik bakımı ve sonrasındaki hizmetlerinin karşılanması uzman ekibimiz tarafından karşılanır. Bu sayede garantili ve güvenli bir şekilde hizmeti evinizde almış olursunuz ve  Klimanızın da ömrünü uzatmış olursunuz.

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi için hemen iletişime geçin. Arge Teknik Servis ile arçelik klima servisi hizmeti alabilirsiniz. Klima kış ve yaz aylarında kullanılabilen evinizin havasını değiştiren teknoloji harikasıdır. Klima servisi de bu hava değişiminden fayfalanmanıız engelleyen durumların ortadan kaldırılması için sizlere yardımcı olduğumuz işlemdir.

  • İstanbul Arçelik Klima Servisi
  • Anadolu Yakası Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Vestel Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

 

Bizi Arayın